Børnegården Kværs
 
  • Formand

    • Mie Ryborg Beck

      Mie Ryborg Beck

      Valgperiode 01-06-2017 - 01-05-2019
      Relation Oscar
  • Næstformand

    • Lone Vester Philipsen

      Lone Vester Philipsen

      Valgperiode 01-05-2017 - 01-05-2019
      Relation Leander
  • Medlem

    • Morten Madsen Greve

      Morten Madsen Greve

      Valgperiode 01-05-2017 - 01-05-2019
      Relation Silje BH og Sander DP
    • Helle Juel Nielsen

      Helle Juel Nielsen

      Valgperiode 01-05-2018 - 01-05-2020
      Relation Magnus JP
  • Suppleant

    • Trine Boytang Frederiksen

      Trine Boytang Frederiksen

      Valgperiode 01-05-2018 - 01-05-2019
      Relation Lukas
  • Personalerepræsentant

    • Rina Høj Gregers Andresen

      Rina Høj Gregers Andresen

  • Dagplejerepræsentant

    • Natascha Skriver Østergaard

      Natascha Skriver Østergaard

      Valgperiode 01-05-2018 - 01-05-2020
      Relation Nor DP og Ida BH
  • Lederrepræsentant

    • Birgit Beck

      Birgit Beck